Нещодавно з російського полону повернулася частина захисників «Азовсталі». Однак,...

Житель села Колодіївка Підволочиського району Омелян Мандзюк 50 років...

Захисниця «Азовсталі» з Тернопільщини попросила маму чекати, вірити та любити

Кожного дня українці чекають позитивних новин про звільнення захисників...

Share

Паралімпійський чемпіон Тарас Радь отримав відзнаку за свої високі спортивні досягнення. Олімпійський переможець став «Людиною року». Повідомляє «Iternopolyanyn» з посиланням на управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.

Тарас Радь разом з 11 тернополянами був номінований на відзнаку «Людина року». Представник тернопільського «Інваспорту» отримав беззаперечну більшість голосів і увійшов до двох сотень жителів міста, яких уже удостоювали цією нагородою.

Цікаво, що премію «Людина року» започаткували у 2001 році. Організаторами заходу виступили спортивно-мистецький і духовний центр «Моя Україна», а також місцева громадсько-політична газета «Вільне життя». Загалом за всі роки існування відзнаки її отримали більше двохсот тернополян.

Отримати нагороду особисто Тарас Радь не зміг, оскільки в той час перебував на змаганнях. Однак, після того як спортсмен повернуся додому, йому одразу ж вручили золоту «Ніку». Варто додати, що Тарас Радь став також лауреатом програми «Герої спортивного року Тернопільщини – 2018». Зокрема, він був номінований у категорії «Сильні духом».

Незважаючи на свій юний вік, тернополянин зумів завоювати почесні міжнародні нагороди. Так, Тарас Радь є наймолодшим паралімпійським чемпіоном, чемпіоном Зимової паралімпіади, триразовим чемпіоном світу, а також багаторазовим чемпіоном з лижних гонок та біатлону.

Нагадаємо, що вчора вперше в історії України тернополянин Дмитро Підручний завоював перше місце у гонці переслідування на чемпіонаті світу, що проходив у Швеції, перемігши чинного лідера світового біатлону Йоганнесса Бьо. Дмитро Підручний обігнав суперника  лише на 17 секунд і таким чином здобув золото з біатлону.