18 Червня 2026

Тернополянин Тарас Радь прославив Україну на Паралімпіаді

Related

Енергія на нулі: покроковий план виходу з режиму емоційного анабіозу

Коли вільний час замість радості приносить лише роздратування та...

Калійна селітра проти сульфату калію: різниця, особливості та оптимальні терміни внесення

Калій є одним із трьох фундаментальних макроелементів, необхідних для...

Стріт-арт з українським характером: мурали, що стали новими символами міст

Коли ви востаннє дозволяли собі розкіш просто загубитися в...

Склопідіймач: види, будова та типові несправності

Ранкова поїздка на роботу часто починається зі звичного жесту:...

Share

В ці важкі для України часи українські спортсмени здобувають перемоги одна за іншою на Паралімпіаді в Пекіні, прославляючи рідну країну на весь світ. Повідомляє сайт «Iternopolyanyn».

Тернопільський спортсмен Тарас Радь знову продемонстрував високу майстерність та виборов призове місце у паралімпійському біатлоні.

Атлет завоював бронзу в біатлоні – середня дистанція сидячи. На першу сходинку п’єдесталу піднявся представник Китаю Лю Ментао, друге місце посів німецький спортсмен Мартін Флейг.

Хороший результат у цій дисципліні продемонстрували ще два українських параатлети. Зокрема, до десятки найкращих біатлоністів увійшли Василь Кравчук, який прийшов до фінішу четвертим, а Павло Баль фінішував шостим.

Варто додати, що це не перша медаль на Паралімпіаді в Пекіні тернополянина. В перший день змагань Тарас Радь завоював срібло, продемонструвавши високі результати в чоловічому принті сидячи. Інші призові місця зайняли представники Китаю – Лю Цзісю та Лю Ментао. Медаль тернополянина стала третьою у скарбничці української команди.

Це не перший тріумф українців на Паралімпіаді. Так, вчора в чоловічому спринті з порушенням зору золото на дистанції здобув Віталій Лук’яненко, друге та третє місця п’єдесталу завоювали Олександр Казик і Дмитро Суярко. Таким чином весь подіум зайняла українська команда і гімн України гучно лунав на увесь світ.

Загалом українці в Паралімпіаді здобули 19 медалей всього за п’ять змагальних днів. Так, наша команда має у своїй скарбниці шість золотих медалей, вісім срібних та п’ять бронзових.

В той самий час спортсменам з білорусі та росії заборонили брати участь в Паралімпіаді. Внаслідок загарбницької агресії росії спортсменів відсторонив від змагань Міжнародний параолімпійський комітет. Спочатку представники країн-агресорів повинні були виступати в нейтральному статусі, однак команди інших країн відмовлялися змагатися зі спортсменами із росії та білорусі.

... Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.