Юні тернопільські спортсмени привезли з чемпіонату України 8 медалей

9. October 2020 Oleksandr Bulava

Надзвичайно вдалою була поїздка юних тернопільських кікбоксерів на чемпіонат України, який пройшов в Чернігові. Повідомляє «Iternopolyanyn». Про це розповіли в Управлінні фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.

За перемогу в різних категоріях змагалися пів тисячі спортсменів з 21 області України. Так, свої сили спробували як дорослі спортсмени, так і юнаки старшого та молодшого віку, а також діти старшого віку. Тернопільську область на чемпіонаті представляли шестеро юних кікбоксерів – вихованців Тернопільської ДЮСШ з літніх видів спорту та спортивного клубу «Тернопіль».

Талановитим спортсменам з Тернополя вдалося здобути майже десяток медалей. В скарбниці тернопільської команди опинилися чотири золотих, три срібних та одна бронзова медаль. Так, Олександр Папірник у віковій категорії 14-15 років переміг суперників та здобув одразу дві золоті медалі. Спортсмен виступав у розділі лоу-кік. Також дві золоті нагороди виборов Максим Семенюк у віковій категорії 16-17 років.

Євген Чиряк опинився на другій сходинці п’єдесталу в розділі лоу-кік. Серед наймолодшої вікової групи 10-11 років Денис Лойко завоював срібну медаль також в розділі лоу-кік.

Не менш гідно представили місто на чемпіонаті України з боксу юні тернополянки, які повернулися додому з цілою низкою нагород. З 28 вересня до 4 жовтня в Харкові пройшли всеукраїнські змагання з боксу, в яких взяли участь 250 спортсменок з усієї України.

Від Тернопільщини на змагання поїхали представниці боксерського клубу «Шкіряна рукавичка». Варто додати, що чемпіонат був етапом відбору до чемпіонату Європи. Право представляти Україну на міжнародних змаганнях виборола тернополянка Каріне Айрапетян. Третє місце серед юніорів виборола ще одна представниця Тернополя Соломія Голован у ваговій категорії 57 кілограмів.